• Wpisów:932
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:216 dni temu
  • Licznik odwiedzin:82 423 / 1828 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Bo ja na złe, reaguję źle
I kurczę się w sobie zamykam..
 

 
-Kocham Cie-powiedzial chlopczyk do dziewczynki
-Tak samo jak dorosly?
-Nie, ja Cie kocham naprawde..
 

 
Jestem wredna, wscibska, zazdrosna, lubie komplementy, dostawac kwiaty, i oczekuje, ze bedziesz sie wszytkiego domyslal
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Kocham Cie jak słońce Jamajkę
Kocham Cie jak marihuana fajkę
Kocham Cie jak struny bałałajkę
Proszę Cię mała nie traćmy czasu na walkę"
 

 

Bądź... Bo życie mnie przeraża. Bo boje się samotności. Bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko... Bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra... Bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane..
 

 
tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać!
 

 
-to już koniec?-chyba tak, chociaż można by ciągnąć tę historią dalej, bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków, a jej zielone oczy są pełne łez.-dziwna ta twoja bajka-niebajka, ale dobrze się jej słuchało.kim Ty właściwie jesteś ?-kim ja jestem ? może Tobą, a Ty mną? a może obie jesteśmy księżniczkami?może ta bajka-niebajka była naprawdę.-więc opowiedziałaś to wszystko o sobie.po co ?-może po to, żeby otrząsnąć się z tej historii, a może dlatego, że znów jest jesień, a ja mam zielone oczy i czekam...!
 

 
Mówisz taki świetny jest
Co z tego?
Mówisz taki dobry dla mnie
Liczę wciąż na Niego
Znam inną prawdę..
 

 

...

ale mam nastroj.. tu Ci moge powiedziec bo pewnie jak bedziesz to czytac to juz wszystko minie.. a i tak ostatnio ciagle sluchasz tylko o moich problemach.. nie potrafie tak.. dobrze ze Cie mam
 

 
-Przyjacielu... czy Ty...?-Tak najdroższy, kocham Cię!-A czy Ty...?-Tak, zawsze będę przy Tobie!-A czy ja...?-Tak, Ty zawsze możesz na mnie liczyć!-A czy będziesz...?-Tak, będę z Tobą płakać!-A...?-Tak, tak, śmiać się z Tobą też będę!-A czy kiedy...?-Tak, kiedy będziesz potrzebował pomocy- pomogę Ci!-A czy wiesz, że...?-Oczywiście, że wiem, że mogę na Tobie polegać!-I, że ja...?-I, że Ty zawsze mi pomożesz!-Wiesz napewno też, że gotowy jestem...?- Tak, wiem, że gotowy jesteś zginąć za mnie!Ja też dla Ciebie zrobię wszystko!-Przyjacielu...wiesz...-Wiem, wiem, ja również dziękuję Ci za to, że jesteś! -Najdroższy... jeszcze tylko jedno pytanie...Czy Ty...?-Nie, nie czytam w Twoich myślach...-To skąd...?-Ja to poprostu czuję! Czy nie wiesz, że przyjaciele rozumieją się... Tak, tak...bez słów..."
 

 
Straty z wczoraj przeliczone i Ci powiem ze nie jest tak zle jak myslalam buzka
 

 
Chwilo trwaj, chwilo jesteś tak piękna..
 

 
Ej Kicia a miala byc taka fajna niedziela.. Yyy w sumie to byla do czasu..
 

 
GPS aktualizuje mapę, pieprzyć stres
jedziemy z tym tematem, wiesz jak jest..
 

 
Nikt mi tego nie dal nikt mi tego nie zabierze../ K..